Dworek w Ossówce

położony jest w miejscowości Ossówka. Obiekt leży przy drodze wojewódzkiej nr 811 w odległości 10 km od centrum Białej Podlaskiej.
Do dyspozycji gości przeznaczamy duży, wolnostojący dom urządzony w starym stylu. Posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV oraz dostępem do Internetu Wi-Fi. Zapewniamy dostęp do aneksu kuchennego a grupom zorganizowanym również do dobrze wyposażonej kuchni. Obiekt posiada salon z kominkiem i jadalnię. 
Goście mają możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.

Teren jest oświetlony. Posiadamy duży parking.

 

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Obiekt leży przy oznakowanej trasie rowerowej którą można dotrzeć do najciekawszych, zabytkowych miejsc regionu. Jest ona połączona ze Wschodnim Szlakiem Rowerowym Green Velo, przebiegającym przez pobliski Janów Podlaski, słynacy ze stadniny koni arabskich. 
Osoby przebywające  w dworku mają możliwość wypożyczenia rowerów, korzystania z boiska oraz innych miejsc do rekreacji. Pobliskie tereny nadbużańskie skłaniają do uprawiania różnorodnych form turystyki wodnej, pieszej i konnej.

SAUNA

Sauna to nie tylko sposób na polepszenie zdrowia organizmu ale również miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Pobyt w saunie ma własności oczyszczające ciało z toksyn, poprawiające krążenie i wyrabiające odporność na choroby.

 

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Dworek ze względu na ustronne położenie oraz odpowiednią infrastrukturę, jest dogodnym miejscem do organizacji spotkań rodzinnych i pracowniczych. Istnieje możliwość samodzielnego przygotowania imprezy.

Spotkania wewnątrz do 30 osób
Grille i ogniska w altanie do 50 osób

 

POZNAJ KULTURĘ REGIONU

Bogactwo regionu stanowią liczne zabytki architektury sakralnej i świeckiej. Do najciekawszych z nich należą:

Zamek Radziwiłłowski w Białej Podlaskiej
Zabytkowe kościoły i sanktuaria w : Leśnej Podlaskiej, Kodniu, Janowie Podlaskim.
Cerkwie w : Nosowie, Kostomłotach, Jabłecznej.

Święta Góra; Grabarka
Sanktuarium Męczenników Podlaskich - Unici w Pratulinie.
Pałace w Droblinie, Nosowie, Cieleśnicy, Rozkoszy.